Menu

Feromonai – stiprus seksualumas, potraukis ir patrauklumas.

Feromonai yra natūralūs kūno cheminiai junginiai, kuriuos kūnas išskiria tam, kad perduotų tam tikrą informaciją apie save aplinkiniams (pvz. aš vaisingas, dominuojantis, sveikas, draugiškas, susijaudinęs). Paprastai tariant aš kvepiu vienaip ar kitaip. Mūsų Parduodami feromonai nėra kažkokiu būdu išgauti iš žmogaus ar gyvūno. Jie yra susintetinti mokslinėse laboratorijose ir turi tokią pačią įtaką aplinkai kaip ir skleidžiami žmogaus. Tik dažnai jie yra labiau koncentruoti, kas dar labiau sustiprina jų poveikį. Feromonų poveikis yra plataus spektro. Jis gali turėti seksualumo, patikimumo, draugiškumo, dominavimo ar net agresyvumo potekstę.

Kas nutinka?

Pasipurškę feromonais moterys ar vyrai tampa žymiai įdomesni ir patrauklesni priešingos lyties atstovams. Moterys pasinaudojusios feromonais aplinkai ima signalizuoti apie savo vaisingumą ir norą susilaukti palikuonių. Tokie signalai vyriškos lyties atstovus begalo jaudina. Kaip turbūt žinote vyrams vaisingumo metu moterys atrodo kelis kartus patrauklesnės ir gražesnės.

seksualinis-potraukis-feromonaiFeromonai Vyrams ir Moterims taip pat suteikia dominuojančios ir savimi pasitikinčios personos, partnerio su gerais genais įspūdį, kas yra be galo seksualu abejoms lytims. Specialius feromonus naudoja sėkmingi verslininkai sparčiai kylantys karjeros laiptais ar sėkmingų kompanijų valdytojai, politikai, žvaigždės (pvz. Paris Hilton) vakarėlių, pasimatymų ar svarbių susitikimų metu.

Kaip jie veikia?

Feromonus žmonės “užuodžia” nesąmoningai, jakobsono organo pagalba, esančio nosyje. Realiai žmogus net nesuprantą kažką užuodęs, tačiau tuo pat metu jau vyksta magiškoji chemija. Įkvėpusysis ima gauti begalę informacijos apie kvapų šaltinį. Panašiai kaip su reklama, pasąmonė užfiksuoja, o žmogus mano, kad ne.

Trumpai tariant  feromonai dirgina archajiškiausią smegenų sritį (limbinę), kuri labiau atsakinga už instinktus, tai nuo ko ir prasidėjo mūsų evoliucija iki dabartinio žmogaus.

Atminkite, kad feromonai “zombiais” žmonių nepadaro. Kitaip sakant, feromonų veikiamas žmogus, neims aklai viską daryti, jus garbinti ir nerti į jūsų glėbį nieko nesuprasdamas. Kaip turbūt visi žinome, mūsų smegenys turi kairį ir dešinį pusrutulius, kurie ir diktuoja pagrindines sąlygas (kultūra, auklėjimas, archetipai, charakteris, aplinkybės), tačiau tarp jų yra limbinė dalis, kuri atsako už emocijas, seksualumą, atmintį ir visus kitus dalykus, darančius mus tokais kokais dabar esame. Yra žmonių, nesugebančių užuosti feromonų, laimei tokių žmonių yra labai mažas procentas, todėl tikime, kad Jums toks bandomasis X nepasitaikys…

Trumpas  Reziumė

moteris vyras flirtuoja

Joks gamintojas nesako ir mes nesakome, kad jie visada suveiks taip kaip yra rašoma. Tai priklauso nuo daugybės aplinkybių, tai yra nuo žmogaus nusiteikimo, nuotaikos, aplinkybių, kito žmogaus dėmesingumo, išankstinės nuostatos apie jus.

 

Labai stiprus pavyzdys yra gyvūnijos pasaulis, kuriame labai ryškiai matomas feromonų dominavimas gyvūnų elgsenoje. Tačiau lyginti žmogų su gyvūnais vargu ar būtų teisinga. Visgi mes Homo Sapiens Sapiens esame vienu laipteliu aukščiau evoliucijos kelyje ir tam, kad pasiekti tai ko labai nori neužtenką vien tik natūralių kūno signalų ar pranešimu apie vaisingumą.

Sprogstamasis užtaisas tai – Šypsena, švarus kūnas, mėgstamų kvepalų aromatas, pasitikėjimas savimi, teisingas pažiūris į aplinkinius, geros manieros. Na, o šį puikų derinį užbaigia paskutinė, bet ne prasčiausia feromonų nata.

Feromonai tikrai veikia ir veikia kaip geras geras makiažas. Ir nesvarbu Jūs vyras ar moteris. Patikti norime visi…

 

Jūsų Aroma Fero


 

Taip pat pažiūrėkite įdomią video dokumentiką apie feromonus ir vyrų moterų santykių biologiją.

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias