Menu

Copulins

Išskirtinai moteriški feromonai. Išsiskyriantys makštyje ovuliacijos metu, su tikslų priversti vyrą mylėtis, pasirengti poravimuisi. Jau nuo 90 ųjų yra įrodyta, kad šis feromonas įtakoja vyriškosios lyties atstovus. Aišku vieningos nuomonės kokį tikslų poveikį vyrui jis turi nėra, nes kiekviena moteris ir kiekvienas vyras yra individualūs. Ši feromonų grupė yra sudaryta iš riebalinių rūgščių, kurios pačios iš savęs neduoda jokio efekto, tačiau sumišus gali stipriai net apie 150 procentų pakelti testosterono kiekį (Astrid Jutte tyrimas).  Tai gali sukelti jausmus, susijaudinimą. Taip pat moterys kvepiančios kopulinais vyrams atrodo žymiai patrauklesnės.

Androstenone (5alpha-androst-16-en-3-one)

šis feromonas randamas tiek žmonių tiek kiaulių organizme, todėl kartasi dar vadinams „kiaulių feromonu“ J Šis feromonas aptinkams tiek vyru tiek moterų organizme, tačiau labiauiai žinomas kaip vyriškasis feromonas. Tai yra todėl, kad tipiškai skleidžia dominuojančią, bauginančią, agresyvią aurą. Šis feromonas gali padėti būti dėmesio centre, didinti seksualinę įtampą, jausti pagarbą ir palankumą jūsų atžvilgiu. Moterims partneris skleidžianti androstenono informaciją, gali atrodyti kiap tinkamas partneris giminei pratęsti.

Didelėmis koncentracijomis šis  šis feromonas turi pasenusio prakaito ar šlapimo kvapą, todėl jį reikėtų maskuoti kitais kvapais.

Padauginus šio preparato gali atsirasti galvos skausmas, dėvintysis gali tapti agresyviai nusiteikęs, skleisti nemalonų kvapą, sulaukti agresijos iš kitų žmonių ar bauginti aplinkinius.

Androstenol

šis feromonas būna dviejų tipų naudojamų feromoniniuose produktuose, tai  alfa ir beta izomerai, kurie turi šiek tiek skirtingus poveikius. Naudojami kartu jie gali sukelti draugiškumo, gerų santykių aurą.

Alpha-Androstenol (5alpha-androst-16-en-3-ol)

sukuria draugišką ir palankią atmosferą. Sukelia simpatijos ir romantiškus jausmus. Jis sukuria jaunystės ir sveikatos aura, kuris gali sudaryti sportiško žmogaus įspūdį, kas yra savaime seksualu ir gražu. Populiariai dar vadinamas feromonu „ledlaužiu“ padedančiu pralaužti priešiškumo sienas. Sustiprina žmogaus charizmą ir didna poipuliarumą.

Šis feromonas daugiausia išskiriams moterų ir gali: papidinti vyrų seksualinį susujaudinimą, padididnti moterų patrauklumą vyrų akimis, moterys labiau siekia bendrauti su vyrais skleidžiančiais šiuos feromonus.

Perdozavimas gali sukelti galvos skausmus, nuovargį silpnumo požymius, kitaip tariant mažiau alfa.

Beta-Androstenol

kol kas apie šį feromoną mažai kas dar žinomą, dažnai jis naudojams kaip priedas eksperementuojant su formulėm ir dažnai gali būti kaip slaptasis priedas kurioje nors formulėje. Manoma, kad jis padeda kelti socialniį statusą, suteikia daugiau draugiškumo ir žaismingumo bendraujant. Žmonės naudojantys beta androstenolį gali sudaryti seno gero pažįstamo įspūdį su kuriuo yra jauku būti.

Androsterone

tai yra grynai žmogiškasis feromonas. Daugiau Androsterono nei Etiocholanone turintys vyrai yra labiau vyriški. Homoseksualūs vyrai turi daugiau Etiocholanono feromonų. Šis feromonas suteikia vyrui daugiau vyriškumo,bet be androstenono agresijos ir dominavimo. Šis feromonas labiau suteikia patikimumo, saugumo, apsaugos  ir asocijuojams su labiau taikiu alfa vyru. Jis suteikia aplinkinių pagarbą, bet be agresyvaus pobūdžio.

Moterims dėvinčioms šį feromoną, ženkliai pagerėja nuotaika. Pagal asmeninius vartotojų bandymus yra pastebėta, kad šis feromonas išryškina kitų feromonų požymius.

Androstadienone (delta 4,16-androstadien-3-one)

šis feromonas yra plačiai ištirtas ir yra įrodytą, kad jis turi specifinį poveikį moterų smegenims. Tyrimo metų yra pastebėta, kad jis veikia dėmesio ir socialinio pažinimo smegenų zonas. Tai taip pat vienas iš nedaugelio feromonų, kuris stimuliuoja VNO ir dar kitaip yra vadinamas vomeropherin.

Androstadienone dar žinomas kaip A1.  Jis yra labai populiarus tarop feromonų gamintojų. Vieni svarbiausių požymių, kad jis gali pakelti moters nuotaiką ir net pašalinti PMS stresą. Jis sukelia intymumo, rūpinimosi, komforto, jausmų jausmus. Populiariai jis dar adinmas „Meilės feromonai“.

Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol)

tai irgi moteriško tipo feromonas labai panašus į Androstadienone, taip pat stimuliuoja VNO ir gali kelti nuotaiką ir įtakoti vyrus.Susijęs su moteriškuoju estrogen hormonu. Sukuria ultra moteriškumo aurą. Naudojant šiuos feromonus jie aplinkinius veikia skleisdami gerą nuotaiką, draugiškumą. Tai ramina vyrus, skatina jų norą rūpintis jumis. Šį feromoną naturaliai skleidžia vaiko besilaukianti mama, natūraliai jų turi tik labai maža dalis vyrų.

Androstanone

šis feromonas savo savybėmis labai panašus į androstenone, tačiau yra žymiai stipresnis. (30 proc) . Šis feromonas turi unikalią savybę naikinti blogasias“ kitų feromonų savybes., naudojant juo kartu. Pavyzdžiui kaip androstenono agresyvumas, ir t.t.

 

Bus papildyta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


feromonai, kvepalai su feromonais, moterims, fero, sekso prekės, sekso žaislai, vibratorius, laid, kvepalai, meilė, flirtas,aroma fero, seksas, dildo, vyrams, pheromones, pheromone, perfume, kvapai, viliojimas, feromoniniai kvepalai, feromonas, geriausi, phéromones, parfum aux phéromones, feromoner, parfym med feromoner, Феромоны, духи с феромонами, perfume com feromônios, feromônios, Feromonen, parfum met feromonasi, smaržas ar feromoniem, feromoni, フェロモン ,フェロモンと香水, ilmvatn með, pheromones , Feromoonide, Parfüümi koos feromoonid, בושם עם פרומונים – fe , פרומונים, Feromonai, Kas yra feromonai?, Kaip naudoti feromonus?, Feromonai vyrams, Feromonai moterims, Ar feromonai veikia?, Feromonai spaudoje, Apie feromonus, Kaip pirkti feromonus?, Sertifikuoti feromonai, Kaip veikia feromonai?, Vyriški feromonai, Moteriški feromonai…..feromonai


 

Krepšelis Item Removed. Undo
  • Krepšelis tuščias