Kodėl vyrai veda kales arba kaip susirasti tą vienintelį?

Šalin vestuvių karštines su rožinėmis pamergių suknelėmis, masyviu sužadėtuvių žiedu ir visa baltąja pompastika! Šalin moterų žurnalų kuriamą butaforinį pasaulį, kuriame moteris visom išgalėm turi pataikauti vyrui, būti jo tarnaite, sekso žaisliuku ir galiausiai – atstumtąja!

Tik savimi pasitikinti, žinanti, ko nori, mažiausios nepagarbos savo atžvilgi netoleruojanti, laisva moteris-asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi ji pati, jos asmeninė erdvė bei tobulėjimas, gali pelnyti vyro meilę ir… pažadą būti kartu amžinai. Tokia moteris nesielgs pagal „vesk mane“ programą!

Knyga yra daugybės pokalbių su vyrais rezultatas. Autorė pateikia konkrečių patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, išlaikyti emocijų pultelį savo rankose, nesileisti manipuliuojamai ir… ištekėti.

14602219653_b6a145cf2a_h

Knygos “Kodėl vyrai veda kales.” ištrauka:

  1. Taisyklių ATSIKRATYMAS

Kodėl jo širdį pavergia stipri moteris? Leiskite atskleisti vieną fundamentaliausių tiesų apie santuoką — čia vadovauja žmona.

Visuomenėje primetami nurodymai geroms mergaitėms (Bilas Kosbis)

Įsivaizduok pasaulį, kuriame lyčių vaidmenys yra sukeisti: vyrai gamina moterims, rankioja kojines ir neriasi iš kailio, nes nori jas vesti. Įsivaizduok, kad turi vaikiną, kuriam priklauso kraičio skrynia su šešiomis levandų spalvos peteliškėmis. Jaunasis pageidautų, kad tas peteliškes pabroliai segėtų per jo vestuves. Įsivaizduok, kad jis atsidūsta kaskart, kai praeinate pro vaikiškų drabužėlių parduotuvę. Įsivaizduok, kad jis pasitinka tave prie durų su šilkiniais apatiniais ir kaubojiškais batais, jog galėtų sušokti tau šokį ant stulpo. Tada pridėk dar keletą ultimatumų:
„Kur mano žiedas?“

„Kodėl tu manęs nevedi?“

Ar esama tikimybės, kad nemanytum, jog šis vyrukas yra „prisirpęs“ vestuvėms? Tada ir pradėtum slapta ruoštis pabėgti: „Ne, tu nekaltas, tai aš. [Vertimas: Neabejotinai kaltas tu.] Aš per daug užsiėmusi darbe. Myliu tave, bet nesu tavęs įsimylėjusi.“ Ir trenktum durimis… Tarsi būtų sprogęs trinitrotoluenas.
Kad ir kaip baisiai skambėtų, būtent taip elgtis mokomos moterys, trokštančios „pasigauti vyrą“. Taip atsitinka kiekvienai „gerai mergaitei“ — jai svarbiausi visų kitų, o ne jos pačios poreikiai. Ji mano, kad nėra verta paliesti savo vyro apatinio trikotažo kraštelio.
Kai dariau vyrų apklausą, visi jie teigė, kad pasitikinčių savimi moterų išties labai trūksta. Taip pat jie sakė, kad savimi pasitikinti moteris, jų manymu, yra patraukliausia. Argi galima stebėtis, kad taip sunku surasti tokių moterų? Apsidairyk. Kiekvienas mados žurnaliūkštis liepia moterims elgtis taip, tarsi jos būtų tarnaitės, lyg pasimatymai būtų prašymas priimti į sunkų, fizinį, vergišką darbą: „Ar patiektum šalto alaus vilkėdama menkučius apatinius? Ar, išlyginusi jo marškinius, palieki skutimosi peiliukų tiesumo linijas, visai kaip vietinio motelio metų darbuotojas? Ar dėl jo dėvi celofaną? Ar dirbi sode avėdama smailiakulniais? Ar myliesi šuniuko poza? Jei taip, jis tikrai kris ant kelių ir pasipirš…“.
Visa tai skatina moteris elgtis desperatiškai. Kai mergina elgiasi taip, tarsi šaukte šauktų „Pasirink mane! Pasirink mane!“, ji spusteli vaikino aistrą žudantį mygtuką. Tai žmogiška. Tu taip pat pasibodėtum vaikinu, kuris, pirmąkart susitikus kavos, įteiktų du tuzinus rožių, o po penkių minučių pasakytų, kad yra laimingiausias vaikinas pasaulyje.
Tokia jau žmogaus prigimtis. Tikinti moterį, kad ji turi labiau pasistengti, yra tas pats, kaip liepti vaikui pirmąją naujų mokslo metų dieną prieiti prie pagarsėjusio mokyklos peštuko ir pasiūlyti: „Štai! Imk mano kišenpinigius. Gali pasiimti ir blynus. Atiduosiu net savo priešpiečių dėžutę, jei jos neturi.“ O pasimatyme tai skambėtų maždaug taip: „Štai! Naudokis mano kūnu. Be to, iškepiau pyragą. Prašau, būk geras. Vesk mane. Aš netgi kilstelsiu savo užpakaliuką — gražiai ir aukštai, kaip daroma užsiimant joga. Taip patogu būti aukštyn kojom. Tikrai. Tiesiog dievinu tai!“
Jeigu vyras su tavimi praleidžia naktį, dar nereiškia, kad jis galvoja apie ateitį. Tam, kad mąstytų apie „kartu amžinai“, jis turi tiesiog gerte gerti kurį nors tavo asmenybės bruožą. Pavyzdžiui, gerą nuovoką arba aštrų protą.

 

PIRMASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Susitikinėjant vyrui nėra nieko patraukliau už orią ir savimi besididžiuojančią moterį.

Cate-Blanchett

Ne mažiau svarbu — turi pažinti save. Jeigu manysi, kad esi tobula, vyras stengsis būti tavo prioritetų sąrašo viršuje. Apie ilgalaikius santykius jis pradės galvoti tik tada, kai atliksi svarbiausia — užsitarnausi jo pagarbą. Būtent pagarba yra viską jungiantis elementas.
Kara yra puikus pavyzdys, kodėl protinga ir savimi pasitikinti moteris pasiekia savo. Iš pradžių jos sužadėtinis bandė kišti savo trigrašį ir mėgino nurodyti, kaip ji turėtų atrodyti. Kara buvo beišeinanti į susitikimą, o jis pasakė, kad būtų geriau, jei ji vilkėtų suknelę, o ne kostiumėlį su kelnėmis. Po to jis pareiškė, kad jos makiažas per ryškus. „Gera mergaitė“ būtų bėgusi pirkti naujo garderobo, tačiau Kara žaismingai išpyškino: „Klausyk, Versace. Mano apranga visada buvo puiki. Taip pat nesu sulaukusi jokių priekaištų dėl makiažo. Tačiau, jei nori, galiu iš anksto pranešti, kai dėvėsiu šį kostiumėlį. Jei nenorėsi manęs su juo matyti, galėsi neateiti.“
Jei nori, kad tave priimtų kitaip, turi mąstyti kitaip. Jis turi matyti, jog savo reikalus tu tvarkai pati, kad tau nereikia niekieno patarimų, kaip užsimauti kojines. Tai reiškia: „Aš saugi.“ Didžiausias patrauklumo priešas yra reiklumas ir nesaugumas. Kalė nesiekia nieko įrodyti, nebando būti „geriausia šio pasirodymo dalis“. Užuot svarsčiusi: „Kur mano žiedas?“, „Kodėl gi tu manęs nevedi?“, ji galvoja:

„Kokia nauda iš šio vaikino?“

„Kaip aš jaučiuosi, praleidusi laiką su juo?“

„Kas man iš to?“

Ir nutinka smagiausias dalykas — jis verčiasi per galvą, norėdamas būti su ja.
Kim Besindžer pasakė šį tą labai įdomaus: „Visiškai neturiu laiko nei būti priskirtai sunkiai sukalbamų kategorijai, nei jaudintis dėl to.“ Vyrai jaučiasi laisvai su moterimis, kurioms per daug nerūpi. Tada jie nėra atsakingi už kieno nors kito laimę. Kai vyras pamatys, kad su juo esi laiminga, tačiau gali būti lygiai tokia pat laiminga be jo, tada jis nuo tavęs nesitrauks nė per žingsnį. Būdama laiminga, esi patraukli.
Tačiau ne tik tai. Kalėms dar linksmiau. Mano draugė Andžela penktadienio vakarą susitiko su vaikinu. Jie ėjo valgyti kinų maisto. Paragavo nemažai patiekalų. Buvo daug likučių, todėl Andžela parsinešė juos namo. Kitą vakarą ji suplanavo pasimatymą su kitu vaikinu. Mano draugė nutarė, kad gali pabūti „atsidavusia šeimininke“. Andžela pašildė kinų maisto likučius, išdėliojo gražiose lėkštėse ir patiekė garbės svečiui. Sėkmės sausainis jai išpranašavo: „Patiekta vakarienė buvo stulbinančiai sėkminga“.
Žinoma, niekada nerekomenduočiau rinktis greitų ir lengvų patiekalų, vietoje trijų valandų prakaitavimo ir vergavimo virtuvėje. Vis dėlto būčiau neatidi, jei neįtraukčiau vieno gurmaniškų patiekalų eksperto patarimo: „Niekada nepalikite petražolių.“ (Jei jos ištiš mikrobangų krosnelėje, tai bus demaskuojantis jūsų apgavystės įrodymas).
Atkreipkite dėmesį, kas buvo bendra tarp Karos ir Andželos: nei viena jų nejautė poreikio ką nors kompensuoti. Tai sukėlė vyro pagarbą. Kodėl? Buvo tikimasi, kad jos nersis iš kailio, nes pagal taisykles moterys turėtų taip elgtis. Tačiau, kai moterys jas atmetė, vyrų galvose nušvito mintis. Žinutė, kad „aš kažko verta“, verčia vyrą nuoširdžiai tuo tikėti.
Muzikos kanalo dokumentiniame filme Timas Makgro pasakė šį tą intriguojančio apie savo žmoną Fait Hil: „Ji sako tai, ką galvoja. Tikrai taip. Ji netoleruoja niekieno š*.“ Dainininkės vyras nekomentavo jos talento, sėkmės, grožio, populiarumo ar kokio nors kito visuomenėje vertinamo dalyko. Užuot kalbėjęs apie tai, jis paminėjo labiausiai vyrų vertinamą savybę — tvirtybę. Manai, jis didžiuojasi, kad jo žmona nepakenčia į akis rėžiamų paistalų? Lažinuosi, kad taip.

 

ANTRASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Vyrai veda moteris, kurios nepasiduoda taip greitai ir lengvai, kaip išsitiesia linoleumas.

dsc_1010

Dėl šio principo turime grįžti prie paaiškinimo, ką reiškia vesti kalę, kitaip tariant, stiprią, energingą moterį, galinčią pakovoti už save. Kalė nėra šiurkšti ar įžūli. Ji protinga, todėl žino, kad maloniai elgdamasi pasieks daugiau. Nepaisant to, ji nesieks kompromisų dėl santykių. Ji „nedirbs viršvalandžių“, kad tik „pasigautų vyrą“. Dėl šios priežasties vyras jos nepriskirs lėkštų moterų, kuriomis galima pasinaudoti, kategorijai. Kalė turi tam tikro užsispyrimo. Saldu, aštru…ir ne visada taip miela — štai apie ką jis svajoja.

 

Kadangi nemažai gerų mergaičių klaidingai mano, kad būti stipria (kitaip — kale) yra blogai, panagrinėkime keletą kriterijų, kuriais pasižymi trokštama moteris. Vėliau pasiaiškinsime, ką vyrai iš tiesų galvoja apie taip besielgiančias merginas.

 

Pirmas mitas. Turi būti tobula.

 

Prisimink paskutinį kartą, kai buvai beprotiškai įsimylėjusi. Tikriausiai tas laimingasis nebuvo milijonierius ar smegenų chirurgas su gerai treniruotais pilvo raumenimis, kuris, veikiant Viagrai, it nepadorus gyvulys laikėsi iš paskutiniųjų. Tikėtina, kad, prieš baigdamas pats, jis nepatenkino tavęs penkis kartus. Tačiau visgi buvo ypatingas. Tau patiko kelios jo savybės ir žavesys, dėl kurio virpėdavai. Vyrai, kurie siekia užmegzti santykius, ieško būtent tokios magijos.

 

TREČIAS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Vyrai neveda tobulų moterų. Jie veda įdomias.

 

Vienas didžiausių žiniasklaidos sukurtų mitų: „Jei esu tobula, graži ir turtinga, pelnysi pagarbą ir trokštamą meilę“. Taip manoma, tačiau grįžkime į realybę. Kai vyras sutinka moterį, kuri atrodo esanti per tobula, per miela ar per maloni, tokia moteris jam labai greitai pabosta.
Grožio konkursai yra puikus moterų klaidinimo pavyzdys, dėl kurio manoma, kad svarbiausi siekiai gyvenime yra puiki išvaizda ir vyrų viliojimo įgūdžiai. Net jei tuose konkursuose galima laimėti stipendiją studijoms. O tai labai ironiška, nes tokius konkursus žiūri tik vyrai, kuriems patinka išties kvailos merginos. Protingi vyrai mano, kad moteriai nėra smagu pozuoti ir šypsotis vaizduojant, tarsi ji visada būtų tokia linksmutė. Visi žino, kad pralaimėjusieji nori uždusinti laimėtoją. Taigi gražuolė iš pietų, pelniusi „Mis Gimininga Siela“ titulą, tiesiog nesitveria noru išrėžti teisėjams: „Eikit po velnių visi, jūs šlykštūs šunsnukiai.“ Visos tos gražutės iki vestuvių vaidina nekaltas, visos yra geradarės:

 

Antrosios vietos laimėtoja:

 

„Esu vietinės kolegijos penkerių metų studijų programos trečiojo kurso studentė. Specializuojuosi keramikos srityje. Planuoju panaikinti badą pasaulyje ir sukurti vaistų nuo vėžio. Ir, kartą ir visiems laikams, ketinu padaryti galą pasaulinei gėlių vazonėlių stokai.“
Pirmosios vietos laimėtoja:

 

„Planuoju pamaitinti alkstančius, benamius, bedarbius ir skurstančius. Vadinasi, galės pavalgyti visi mano giminaičiai. „

 

Kalė:

 

„Prieš lankydama skurdo ištiktus Afrikos kaimus, tariuosi dėl pedikiūro laiko. Sukvieskite žurnalistus. Aš aviu tūkstančio dolerių vertės „Manolo Blahnik“ batus!“

 

Jei pastebėjote, grožio konkursai labai panašūs į kaimo muges. Ūkininkai šitaip demonstruoja karves. Stebint auditorijai ir komisijai, jie veda pakyla savo vertingiausią gražuolę, kartais galvijas net apsisuka kelis kartus. Tuomet geriausiai įvertintai karvei užrišamas satino kaspinas, ant kurio puikuojasi mugės pavadinimas ir metai. Netgi spausdinami kalendoriai su „mėnesio karvėmis“.
Pabandykime tokį barbės elgesį pritaikyti pirmojo pasimatymo metu. Pamatysime, kad susidarys švininio baliono įspūdis. Įsivaizduokite moterį, besistengiančią būti ta „tobula mergina“. Ji įžengia į kambarį taip, lyg eitų siaura pakyla. Rankinė dera prie batų sąsagos. Ji krizena reaguodama į repliką. Vakarienei užsisako dvi alyvuoges ir nekaloringo užpilo (atskirai). Net nesuprasdama to, ši mergina užsiklijavo etiketę: laikina. Jo mintyse skamba: „Susimokėk ir bėk.“ Galbūt jis ir praleis naktį su ja, tačiau po to santykiai tik prastės. Kodėl?
Kai moteris elgiasi dirbtinai, nenatūraliai, vyrui tampa įtaru: „Kokia ji iš tikrųjų, kokie tikrieji jos motyvai?“ Dažniausiai jis suvokia, kad mergina vaidina, nes nori jį prisivilioti. Toks ryšys niekada nepasieks kito lygmens. Kai stengiasi būti tuo, kuo nėra, moteris dažnai apibūdinama kaip „nepatikima“. „Šitai reikės nuolatinio dėmesio ir nesvarbu, ką suteikčiau, vis bus negana. Ji iščiulps mano energiją.“ Dar tebeleisdamas laiką su tokia mergina, mintyse vyrukas jau žvalgosi kitos.
Tačiau ne tik tai. Kai vyras mano, kad moteris yra silpna ar nesaugi, nejaučia poreikio stengtis užmegzti santykių. Tai tampa tam tikra „vyriška pramoga“. Jam santykiai yra antraeilis dalykas, todėl jis atsipalaiduos, atsidarys alaus skardinę ir pagalvos: „Ji taip stengiasi, kad šiuose santykiuose man niekada neteks braukti prakaito.“

 

KETVIRTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Jei moteris labai stengiasi, vyras dažniausiai nori išbandyti, kiek toli ji pasiryžusi eiti dėl santykių. Jis pradės svaidyti vienkartines lėkštes vien tam, kad sužinotų, kaip greitai moteriškė bėgs, kiek aukštai šoks, jas gaudydama.

beyperf

Vyrai įpratę taip elgtis. Jie bando priversti šitaip elgtis ir tave. Antro pasimatymo metu jis gali pareikšti, kad jam patinka raudonai lakuoti kojų nagai. Arba tam tikra aprangos detalė. Jei tuoj pat pradėsi stengtis būti tokia, kokios jis nori, tai iškart sumažins jo pagarbą tau.
Kad geriau suprastumėme, žvilgtelkime į vyrų taisyklių knygelę. Štai toji slapta ir gerai susisteminta medžiaga.

 

PUSLAPIS iš VYRŲ TAISYKLIŲ KNYGELĖS

 

Nepamirštama ir patraukli — tai moteris, kuri geba veikti pati viena ir gali savimi pasirūpinti. Ji neleis man visada imti viršaus. Be to, vos panorėjus, ji gali kiekvienam tiesiog liepti išnykti.

 

Jis tikrai labiau stengsis, nes norės būti su tokia moterimi. Kaskart, kai pernelyg nerimauji dėl to, ar kitas asmuo tave priims, tas asmuo vis mažiau tave gerbia. Kai vyras suvokia, kad tu nuo pat pradžių neriesi iš kailio, esi pasmerkta vienpusiams santykiams, nes skatini nesąmoningą kiekvieno vaikino įsitikinimą: „Jei ignoruosi ją, ji sieks tavo patvirtinimo ir nuraminimo.“ Šitaip pritarimas tampa vieninteliu jo „įnašu“ į santykius.
Kai jauti pritarimo poreikį, veiki neapgalvotai ir iškart tampi pažeidžiama. Įsisąmonink nuostatą: „Patvirtinimas nėra nei trokštamas, nei būtinas.“
Galiausiai, visada atsiras teigiančių, kad nesi pakankamai patraukli, tobula arba atėjai ne tuo keliu. Tikrasis pasitikėjimas savimi atsiranda, kai…

 

PENKTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Netikėk, ką kiti kalba apie tave.

 

Sofija Loren yra pasakiusi: „Grožis yra tai, kaip jautiesi viduje, jis spindi tavo akyse. Grožis nėra fizinis dalykas.“ Štai dėl ko tikras vyras tavimi žavėsis. Juk tau užtenka savęs pačios. Tai verčia jį susimąstyti: „Tai bent! Įdomu, iš kur šis žavesys?“
Kaip tai paveikia ilgalaikius ryšius? Kai vyras negali įminti tavo mįslių ar išsiaiškinti silpnųjų vietų, nebesi lengvai perskaitoma. Tai įvyksta tuomet, kai jis nevaldo tavęs šimtu procentų, o, siekdamas užkariauti, turi įnešti savąją dalį į santykius — palaikyti abipusį gyvybingą ryšį ir išlaikyti tavo susidomėjimą.

 

Antras mitas. Turi būti jo sekso žaisliuku.

 

Vyrai mėgsta pasakoti spalvingas istorijas, skambančias taip, lyg būtų aprašytos vyrų žurnaluose. Jis tvirtina, kad visos buvusios jo merginos buvo supermodeliai ir su jomis mylėdavosi dešimt kartų per dieną. Savaime aišku, kad tai — paistalai. Jei nori tuo įsitikinti, tereikia žvilgtelti į tokio vyro buvusios merginos nuotrauką. Jei tiesa, kad ši atsiduodavo dešimt kartų per dieną, turėtų matytis ženklų. Jos viršugalvis turėtų atrodyti it žiurkės lizdas. Jos kulkšnys turėtų būti nuolat priglaustos prie ausų. Ir ji būtų tokia išsekusi, kad kas nors turėtų vis pametėti jai sūrainį.

rooster_sexually_aggressive_women
Moterys klaidingai sprendžia, ko nori vyrai, sekdamos jų skaitomus žurnalus. Pavyzdžiui, erotinius. Nežinau, kaip jūs, tačiau aš paprastai nesėdžiu nuogu užpakaliu ant šieno kupetos javų lauko viduryje, kai noriu pasigrožėti saulėlydžiu. Kad ir kaip šalta būtų, dažniausiai modelis aukštyn kojom kabo medyje ir čiulpia pirštą. Ir cituojama, ką mergina sako: „Man patinka būti nuogai. Jaučiuosi taip arti gamtos.“ Tuomet pasirodo pirmarūšiai literatūriniai šedevrai:
Užvedantys dalykai. Kreminiai pyragaičiai, saldainiai ant pagaliuko ir saulėlydžiai.
Įtakingiausias žmogus mano gyvenime. Mano šunelis.

 

Mėgstamiausias sportas. Apsinuoginus plaukti baidarėmis.

 

Pasiekimas, kuriuo labiausiai didžiuojiesi. Abu batus užsirišu mažiau nei per penkias minutes.
Paprastai moterys, pamačiusios tokius dalykus, galvoja: „Šitaip turiu elgtis. Jei būsiu pakvaišusi lovoje ir kepsiu neblogus kepsnius, jis bėgs pirkti žiedo, ar ne?“ Vargu. Kai vyras grįžta namo po sunkios darbo dienos, mažiausiai nori verandoje rasti apsinuoginusią žmoną, laižančią spalvotą ledinuką, susipynusią plaukus kasytėmis ir laistančią tulpes. Jis pagalvotų: „Jai turbūt ne visi namie.“
Paklausiau vieno vyruko, ar tokios ir yra vyrų fantazijos. Jis norėjo atsakyti į klausimą, tačiau negalėjo liautis juokęsis. Tada jis pasakė: „Tai neabejotinai atgrasu. Juk iš tiesų ji nėra savimi.“
Protingas, žinantis, ko nori, vaikinas negyvens su moterimi, kuri, jo manymu, tvirtai nestovi ant žemės. Vyrai neveda „mažos mergaitės“ tipo moterų: nenori jaustis lyg įsivaikinę mažą vaiką. Vienintelė priežastis, dėl kurios jiems patinka kvailos moterys, yra ta, jog tam tikrą laiką jomis nesunkiai galima pasinaudoti. Tikras, savo vertę žinantis vyras siekia išmoningo, įvairiapusio partnerio. Tokio, kuris galėtų susitvarkyti ir tada, kai jo nėra šalia.
Tai nereiškia, kad vyrai vos neišsisukdami kaklų nebežiūrės į nuogybes demonstruojančias moteris. Tiesiog tuo metu, kai spokso, jie daro išvadą: „Tik trumpam.“ O kai vyras priskiria tave kategorijai „tik seksui“, daugiau aspektų jis ir nepastebės.

 

ŠEŠTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Stebėdami tavo aprangą, vyrai daro prielaidas apie galimybę užmegzti ryšį.

 

Vyras, vardu Dagas, paaiškino: „Mažiau nuogo kūno demonstruojanti moteris yra patrauklesnė. Tuomet norisi sužinoti, kas yra po drabužiais. Vaikinai nenori atsidurti lovoje ir suprasti: „Nieko nuostabaus. Jau esu tai matęs.“ Jie nori, kad jos kūnas būtų staigmena. Tai jaudina“.
Kai moterys žiūri į aprangą, mato spalvas, audinius, stilių. Ką mato vyrai? Jie svarsto, ar tu esi jiems iššūkis. Štai kodėl girdi juos kalbant apie fantazijas su seselėmis, kaimynėmis ar bibliotekininkėmis. Jei moteris dėvi tai, kas neatskleidžia „viso turto“, pavyzdžiui, džinsus ir megztinį, vaikinas perskaito tokią žinutę: „Čia ne atvira paroda. Reikės šiek tiek pasistengti, kad tai pasiektum „. Kai moteris parodo šiek tiek, tačiau ne viską, vaikinas nusprendžia, kad intymiosios jos kūno vietos yra „privilegijuotos“. Tuomet merginos akcijos kyla.
Evanas yra klasikinis pavyzdys, atskleidžiantis, kaip greitai vyrai priskiria moteris skirtingoms kategorijoms. Su Bler jis susipažino darbe. Evanas paklausė, ar ji nenorėtų vakare išgerti. Mergina vilkėjo šilkinę palaidinę, kuri atidengė šiek tiek kūno, tačiau ne per daug. Vėliau ji nuskubėjo namo pasiruošti vakarui. Ketindama jį nustebinti, mergina apsivilko marškinėlius su skylutėmis, atidengiančiomis nemažai nuogo kūno, pasimatė pilvo riebaliukų žiedas. Ant palaidinės didelėmis raidėmis buvo parašyta: „KANZASE NE VISKAS PLOKŠČIA“. Evanas prisimena: „Nuo pat pirmos dienos žinojau, kad iš šito nieko neišeis.“
Jei vyras siekia rimtų santykių su moterimi, jis nenorėtų matyti nuogybių viešoje vietoje. Vyrukas norėtų, kad kraują kaitinantis reginys išliktų privatus, skirtas tik jo akims. Vaikinams labiau patinka figūrą pabrėžianti palaidinė, o ne gili iškirptė. Arba siluetą išryškinanti paplūdimio suknelė. Jis bus labiau sužavėtas ilgu sijonu su skeltuku šone, o ne mini sijonėliu, atidengiančiu visą koją. Kodėl? Slėpynių efektas. Nežinojimas, kada pasimatys didesnė kojos dalis, kursto vyrų vaizduotę. Kai tik jis tampa smalsus ir pradeda galvoti apie tave, jo mintys krypsta ir į ateitį.

 

SEPTINTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Kai vyras mato tave, dėvinčią labai atvirus drabužius, dažniausiai mano, kad neturi daugiau kuo pasigirti.

 

Kai vyras priskiria moterį kokiai nors kategorijai, jos nekeičia. Jis nebevertins tavęs rimtai, nemanys, kad esi nusipelniusi ilgalaikių santykių. Vyrai siekia vesti visapusišką asmenybę. Svarbi naujiena: jei vyrukas tai atskleistų, niekad neįsiprašytų į merginos patalus.
Kaip teigiama žiniasklaidoje, puiku pasikviesti draugę ir užsiimti seksu trise. Juk taip šaunu sudraskyti neklaužados moksleivės uniformą ar šokčioti aukštyn žemyn prie stulpo, kai dėvi peruką ir piemenaitės kostiumą. Esama netgi sporto centrų, kuriuose moterys mokosi šokti striptizą. Jos pradeda šokį girgždindamos kėdes ir keturiomis šliauždamos grindimis, kai garsiakalbiai trimituoja „Ain’t too proud to beg“ .
Kai stebi nuo bėgimo takelio, tai — išties komiškas reginys, tačiau vis tiek gali pagalvoti: „Ak, norėdama jį pamaloninti, geriau sušokčiau privatų šokį.“ (Pliaukštelėk sau, kol aš to nepadariau.) Jei imsiesi sekso, norėdama jį suvilioti, greita sueitis garantuota, ir jis įrašys tave į savo mažąją juodą knygelę. Tačiau šitaip nesulauksi nei rožių žiedlapių, nei sužadėtuvių žiedo ar nepridegančių puodų rinkinio.
Su kuo mieliau dalytumeisi ateitimi? Su besirangančiu, besisukinėjančiu aplink „Chippendales“ šokėju, apjuosusiu savo turtus ryškiai geltonu dirželiu, ar simpatišku vaikinu, vilkinčiu trijų dalių kostiumą ir turinčiu pensijų fondą? Vyrai taip pat nori turėti visą komplektą: rafinuotą moterį, kuria galėtų didžiuotis, kurią trokštų glausti susėdus prie židinio. Dar viena svarbi naujiena — save gerbiantis vyras niekada neves save žeminančios moters.
Argi nepastebėjote, kad netgi striptizo šokėjos nemėgsta įvardyti, kad yra striptizo šokėjos? Oi, atleiskit už nejautrumą. Pagarbiai pripažįstu, kad iš tiesų jos yra „egzotinių šokių šokėjos“, garbingai užsidirbančios pragyvenimui ir taip susimokančios už medicinos studijas. Mano kaimynystėje gyvenantis kokaino prekeivis yra egzotinių vaistų farmacininkas. Kai tik baigs paskutinį chemijos kursą, sieks farmakologijos daktaro laipsnio.
Prisimink: jei pirmo pasimatymo metu pasirodai „pasipuošusi“ netikrais briliantais sagstytu diržu, juosiančiu klubus, o į kitą pasimatymą ateini su sportiniu mini sijonėliu, iš kurio galėtų išeiti dveji vaikiški marškinėliai, jis nuspręs, kad esi prieinama daugeliui: „Ją gauti gali kiekvienas, vadinasi, nebūčiau niekuo ypatingas, jei ji būtų namo.“
Tačiau ne vien tai. Vyrai labai jautrūs, kai klausia, kiek mylimųjų turėjai anksčiau, ypač tada, jei galvoja apie vestuves. Jie netgi pripažįsta, kad jų galvoje esama stebuklingojo skaičiaus. Kai klausia, su kiek vyrų mylėjaisi, bet koks skaičius per didelis, jei jis didesnis negu yra pirštų ant vienos rankos. Labai nedaug tereikia, kad vyrų vaizduotė įsismarkautų.
Jei užtinki vyrą, dėvintį senas trumpikes su skyle prie mažojo kairuolio, pamanai, kad jis niekada neturėjo rūpestingos moters, kuri nupirktų jam baltus elastingus apatinius. Vyrams viskas atvirkščiai. Jei jis pamato tave su patraukliomis kelnaitėmis, kurių krašteliai šiek tiek nušiurę, tai jam yra tarsi visai neseniai vykusių meilės žaidimų įrodymas. Taip pat jis manytų ir apie juodą permatomą nėrinių liemenėlę, kurią planavai segėti tik jam. Jei tik trūktų vienos užsegimo kilpelės ar ji, saugok dangau, būtų pakrypusi šiek tiek į šoną, vyras galvotų, kad ši liemenėlė buvo kartą ar du šiurkščiai nuplėšta nuo tavo kūno.

 

AŠTUNTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Kai mato tave vargiai apsirengusią, jis nepagalvoja, kaip puikiai atrodai nuoga. Jis tuoj pat pradeda svarstyti apie kitus vyrus, su kuriais miegojai.

sexy-golf

Todėl pasistenk nedėvėti penkių dalių, trisluoksnių, nenusakomo dydžio drabužių, kelnių nukarusiais tarpukojais, susilaikyk nuo aprangos su tinkliukais, guma, metaliniais segučiais ar su penkiolika raištelių. Jie sukels įspūdį, kad esi „visų mergina“. Dauguma vyrų nurodo, kad jiems patraukliausia moteris, dėvinti jų marškinius ir viliojančias apatines kelnaites. Tai sukelia jausmą „tik mano“. Jei velkiesi naktinius, lai jie būna šilkiniai, kad atrodytų, jog vilki juos kasnakt, net ir tada, kai jo nėra šalia. Taip jis labiau vertins ir seksą su tavim, ir tave pačią.
Kalba jie apie tai ar ne, dauguma vaikinų nori jaustis it ūkininkai, ariantys naują dirvą (o tavo reikalas yra puoselėti šią iliuziją).

 

Trečias mitas. Turi būti tuo, kuo jis nori, kad būtum.

 

Tai — vienas pagrindinių geros mergaitės ir kalės skirtumų. Gera mergaitė susipažįsta su vaikinu ir elgiasi taip, lyg būtų prisijungusi prie kokio nors kulto. Jei jis vynuoges, riešutus, uogas valgantis dvasingasis, ji, giedodama giesmes, rytais kremta būtent tai. Jei jis italas, gera mergaitė gamina mėsos kukulius. Jei žydas — kočioja neraugintos tešlos rutuliukus. Jei jis motorinių valčių entuziastas, ji užsiprenumeruoja žurnalą „Kateris“. Jei jis gamtosaugininkas, ji glėbesčiuoja medžius, siurbia kviečių želmenų sultis ir parduoda benziną ryjantį savo džipą tam, kad įsigytų hibridinį automobilį.
Štai kodėl, kai tik sutinkame pašėlusiai savo žmoną mylintį vyrą, pastaroji dažniausiai yra moteris, mąstanti savo galva, nemėgstanti kvailybių. Ji gyva ir jos smegenys veikia.
Maiklas Dž. Foksas susipažino su žmona Treisi Polan jiems filmuojant vieną serialo „Šeimos ryšiai“ serijų. Per priešpiečius jis priėjo prie Treisi ir stačiokiškai mestelėjo repliką apie jos burnos kvapą: „O varge, gal priešpiečiams valgei krevečių su česnako padažu ar kažką panašaus?“ Ji tuoj pat išrėžė, ką apie jį galvoja, ir nuėjo šalin. „Nuo tada pradėjau jai simpatizuoti“, — prisimena jis.
Šis vaikinas — kaip visi vyrukai: jam padarė įspūdį tai, kad jo būsima žmona nebuvo pastumdėlė. Ji sustabdė jį it įsikarščiavusį ledo ritulio žaidėją, kuris peržengė liniją. Ir jam tai patiko. Jie susituokė, susilaukė keturių vaikų, o po dvidešimties metų Maiklas vis dar kalba apie tai, kaip puikiai, jo manymu, Treisi pasirodo interviu televizijoje.
Savigarba nokautuoja vaikiną vienu smūgiu. Kai pakankamai savimi pasitiki, įrodai turinti galios. Kai demonstruoji, kad nebijai jo prarasti, tuomet jis pradeda bijoti prarasti tave: „Ji guvi. Tai yra aukščiausios klasės moteris. Norėdamas išlaikyti jos susidomėjimą, turėsiu rinktis žodžius, kad pademonstruočiau geriausias savo savybes.“ Šitaip „Domino“ pica ir alus pavirsta raudonomis rožėmis ir šampanu.
Kitas pavyzdys. Rodžeris ir Šeril yra skirtingi kaip diena ir naktis. Jam patinka prabangūs dalykai, o Šeril — pigių prekių parduotuvės, vieta, kur Rodžerio niekada nebūtų nė kvapo. „Ten apsiperka prasčiokai“, — sako jis. Kai ji keliauja į savo mėgstamas parduotuves, vyrukas laukia mašinoje pasilenkęs prie vairo, kad niekas nepažintų. Moters tai neatgraso nuo apsipirkinėjimų. Ji sutepa Rodžeriui sumuštinį ir, kai šis suvalgo, paerzina: „Visai nieko, ar ne? Visi produktai atkeliavo iš pigių prekių parduotuvės.“ Vyras ją taip dievina, kad dėl jos atsigultų skersai gatvės per spūstį.
Kai vyrui patinki, jis sieks išsiaiškinti, kas patinka tau. Visa, ką vyrai daro, yra skirta padaryti įspūdį moterims. Nesvarbu, tai kelionė į mėnulį, tapimas roko žvaigžde ar stulbinančio automobilio vairavimas. Tadž Mahalas buvo pastatytas dėl moters. Žaislai, namai, galią demonstruojantys kostiumai — visa tai sukurta moterims sužavėti. Būk ta moterimi.
Jei klausia, kokius patiekalus mėgsti, būk atvira. Paranku išaiškinti, kaip jis galėtų tave pamaloninti, nes, stengdamasis tai daryti, jis įsitraukia į santykius.
Tikėtina, kad pradžioje vaikinas klaus merginos, kas jai patinka. Gera mergaitė daro klaidą, gūžteldama pečiais: „Man patinka viskas, kas patinka tau. Bet kas… Su manimi lengva.“ Ji mano, kad yra maloni, tačiau iš tiesų ji teigia: „Aš griebsiu tave bet kokiu atveju… Net jei duosi man tik trupinių.“
Taigi išsklaidykime kelis gerų mergaičių mitus.

 

  1. Bet kuri mergina vaikinui reiškia tiek pat, kiek mergina, kuriai jis sako „taip“.
    Klasikinis pavyzdys. Įsivaizduok vaikiną, nusivedusį tave į prastą filmą, o vėliau klausiantį, ką tu galvoji apie jį. Jei filmas iš tiesų klaikus, o tu atsakai: „Puikūs specialieji efektai!“, vaikino pagarba tau sumažės, priešingai nei tada, jei pasakytum: „Aukšto lygio kino kompanija, tačiau filmas siaubingas“. Kai vyras galės tikėtis, kad kalbėsi tiesiai, išreikši savo mintis, jis vertins tave kaip tinkamą kandidatę.Nuolankias „nesvarbu“ ar „aha, gerai“ tipo moteris vyrai iššifruoja taip: „Nesu tikra savimi tiek, kad galėčiau spręsti“. Tai yra vienas būdų vyrams pasverti, kiek esi tinkama santykiams, kiek — santuokai. Jie neveda Stepfordo moterų ar nuolat linksinčių porcelianines galvutes marionečių. Taip prieiname prie antrosios geros mergaitės pamokos:
  2. Greičiausias būdas nusibosti vyrui — daryti tai, „kas liepta“. Daugelyje interviu vedę vyrai aiškiai pasakė, kad pastarasis bruožas gali pastūmėti santykius į kritinę padėtį. Vienas susituokęs vyriškis pasakojo: „Buvo kelios moterys, su kuriomis susitikinėjau, tačiau niekaip negalėjau prisiversti vesti. Visos buvo pasiryžusios viską mesti ir daryti tai, ko noriu aš.“

 

DEVINTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Kiekvienas vaikinas žino, kad gali susirasti merginą, kuri bus patenkinta, stengdamasi įtikti jam. Tačiau vyrukus daug labiau „veža“ moteris, kuriai rūpi ir jos pačios poreikiai.

gold-digger

Rimtai nusiteikęs vaikinas slapčia tikisi, kad mylimoji bus ir geriausia draugė. Taip pat — lygiavertė partnerė. Imant interviu iš vyrų, mane nuolat stulbino tai, ką jie kalbėdavo apie emocinį ryšį. Vienas jų nustebino sakydamas: „Vyrai nori to paties, ko ir moterys. Jei ji tikrai tau rūpi, tai mąstysi, kokia žmona ji būtų. Tačiau daugelis vyrų nepripažįsta to, nes nenori, kad moteris sužinotų, jog ji jam taip patinka. Saugiau išreikšti tik seksualinį susidomėjimą, nes tai laikoma „vyriška“. Tačiau giliai viduje vyrai trokšta ir emocinio ryšio.“
Dar kai kas. Kai esi per maloni, užkerti kelią pažinti pagrindinius vaikino charakterio bruožus dar prieš įsipareigojant ilgalaikiams santykiams. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turėtum žinoti, yra tai, ar jis gerbia tavo nuomonę.

 

DEŠIMTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Apie tai, ar žmogus tave gerbia, gali spręsti iš to, ar jis gerbia tavo nuomonę. Jei jis negerbia tavo nuomonės, negerbs ir tavęs.

Kai esi nekonfliktiška ar pernelyg maloni ir pasyvi, skatini jo nepagarbą. Pasimatyme su Sintija Džonas paklausė: „Ką tu veiki savo malonumui?“ Ji atsakė: „Nusipirkau aukštos klasės vejos traktorių. Praeitą savaitgalį smaginausi pjaudama juo žolę priešais namą“. Tuomet ji papasakojo apie kitus savo laisvalaikio užsiėmimus. Štai ką jis pastebėjo: „Jai nerūpėjo, kad galiu pamanyti, jog tai kvaila ir keista. Tai jos reikalas, tokia ji yra. Faktas, kad ji tuo didžiavosi, labai užveda.“
Džonui nebūtinai turėjo patikti Sintijos hobis. Tačiau jis gerbė merginos pasirinkimą. Štai todėl susituokusios poros sako: „Mes dieviname vienas kitą… Net ir būdami tokie skirtingi.“
Kaskart, kai kas nors teigia, kad turi būti kitokia, nei esi, stengiasi tave užgniaužti. Esama tokios vergovės rūšies, kuri pasireiškia prisitaikymu.
Prisimink klasikinį „Amerikos grožybių“ epizodą. Filmo pabaigoje gražioji blondinė, sirgalių lyderė Andžela susiduria
VIENUOLINKTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

 

Geriau būti nemėgstamai dėl to, kokia esi, nei būti mylimai už tai, kas nesi.

 

Filme „Arčiau“ Natali Portman klausia Džiudo Lo, kodėl jis taip myli fotografę, kurią vaidina Džiulija Roberts. N. Portman teiraujasi: „Ar dėl to, kad jai sekasi?“, o Džiudas Lo šmaikštauja: „Ne, dėl to, kad jai manęs nereikia.“
Kad geriau suprastume, kodėl vyrai pradeda jausti it būtum „kitos veislės katė“, remkimės dar vienu slaptosios vyrų taisyklių knygelės puslapiu:

 

PUSLAPIS iš VYRŲ TAISYKLIŲ KNYGELĖS

 

šis pasaulis priklauso vyrams, todėl mes įpratę siekti savo tikslų. Tačiau, kai moteris randa savų būdų pasiekti tikslą, ji tampa labai įdomi. Net kai atrodome šiek tiek suglumę, kad patiems nepavyksta jų pasiekti, slapta jaučiame pagarbą. staiga gauname galimybę į viską pažvelgti kitu kampu. Tuomet visą laiką galvojame, kaip galėtume įsiterpti į intriguojantį jos gyvenimą.

 

O dabar pakalbėkime apie tai, kaip jį įtraukti į… tavo intriguojantį gyvenimą.